Informacje


Nie widzę cen na stronie!

Pracujemy dla fotografów i projektantów albumów. Aby otrzymać dostęp do cen, zarejestruj się w sklepie. Po sprawdzeniu twojej strony WWW, powiadomimy Cię o akceptacji konta.

Termin Wykonania

Zobowiązujemy się do wysłania twojego zamówienia do 10 dni roboczych. W znakomitej większości przypadków albumy wysyłamy w 3-5 dni roboczych.

W najgorętszym okresie przed- i poświątecznym od 01.12 - 14.01 nie jesteśmy w stanie zagwarantować tych terminów w związku z wielką ilością zamówień i przerwą świąteczną. 

Gwarancja

Albumy wykonywane są ręcznie przy użyciu autorskiej technologii tworzenia okładek. Dajemy Ci gwarancje, że przy odpowiedniej dbałości przy użytkowaniu i przechowywaniu, album będzie cieszył oko nienagannym stanem. Wszelkie reklamacje dotyczące wad produkcyjnych rozpatrywane są indywidualnie w ciągu 14 dni roboczych. Reklamacja musi być zgłoszona drogą email w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki.

Odstąpienie od umowy

Na produkty niepersonalizowane możliwe jest odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni roboczych od zamówienia. 

Zwroty

Na produkty personalizowane, robione na indywidualne zamówienie (fotoalbumy) nie przysługuje prawo zwrotu a jedynie prawo reklamacji z tytułu niezgodności z zamówieniem (np. przez pomyłkę w procesie produkcyjnym). Na produkty niepersonalizowane np. pudełka, przysługuje prawo zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy w tym wypadku o kontakt z obsługą klienta. Zwroty należy kierować na adres kontaktowy podany poniżej.   

Wysyłka

Koszt wysyłki to 15PLN niezależnie od ilości albumów. Paczki pakujemy pancernie i ekologicznie ! :)

Personalizacja okładki

Standardowo oferujemy jedną możliwość personalizacji. Jest to tłoczenie imion lub jakiegokolwiek innego napisu za pomocą złotej/srebrnej/miedzianej. "Ślepe" tłoczenie wykonujemy na skórach. Oferujemy także opcje spersonalizowania okładki w inny, bardziej zaawansowany sposób. Koszt takiej okładki wzrasta o 125PLN. Może to być własna grafika, własna matryca czy też okienko ze zdjęciem - wszystko zgodnie z Twoim życzeniem.

Jak przygotować projekt

20x20cm -> 4795 x 2398 px @300dpi
25x25cm -> 6000 x 3000 px @300dpi
30x30cm -> 7205 x 3602 px @300dpi
20x30cm -> 7205 x 2398 px @300dpi


Odcinamy 3-4mm z kazdej strony bloku albumu. Prosimy zostawić 1,2cm odległosci od zdjęć do krawędzi projetku lub przysunąć je całkowicie do krawędzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu do projektowania!

 

Pracuję na platformie Zalamo. Czy mogę podpiąć was jako lab?

Oczywiście! Wystarczy kliknąć ten link i zalogować się a Snap Albums pojawi się na liście labów w twoim koncie.