Projektuj Wspaniałe Fotoalbumy


« Powrót do listy produktów WŁĄCZ KREATOR!

 


Jest nam miło poinformować, że podjęliśmy współpracę z Fundy Software i teraz możemy zaoferować naszym klientom świetne oprogramowanie Album Works ZA DARMO! Pokryjemy dla każdego z naszych klientów koszt corocznej licencji o wartości $100!

Jak to działa?

1. Zaloguj się do Snap Album Works przy użyciu twojego konta Facebook lub Google 

2. Kliknij NEW ALBUM (na razie nie ma jeszcze polskiej wersji językowej ale obsługa jest super intuicyjna!)

3. Wyślij zdjęcia i wybierz ustawienia albumu

  • ALBUM NAME - nazwa albumu, tylko dla twojej wiadomości - nie będzie to nigdzie pokazane ani wytłoczone.
  • ALBUM LINE - Typ albumu - Snap Album Slim / Plus, Art Album
  • SIZE - rozmiar albumów w calach 12x12" = 30x30cm, 10x10" - 25x25cm, 8x8 = 20x20cm, 8x12" = 20x30cm. Jeśli zamawiasz zestaw albumów, wybierz do projektowania największy z rozmiarów, gdyż z projektu albumu np. 30x30cm jesteśmy w stanie zrobić inne, mniejsze formaty o tych samych proporcjach. 
  • AUTODESIGN - Album Works tworzy piekne projekty na podstawie twoich zdjęc automatycznie. Kolejność zdjęć wg nazwy pliku lub daty stworzenia. 
  • # of PAGES - Ilość stron (1 strona to pół rozkładówki, 2 strony to rozkładówka) np. 20 pages = 10 rozkładówek, 30 pages = 15 rozkładówek itp. Jeśli chcesz dodać lub odjąć rozkładówki w nastepnym kroku - jest to możliwe! Najedź kursorem na przycisk (+) który jest wyświetlany pomiędzy rozkładówkami. Rekomendujemy 3-5 zdjęć na każde 2 strony / 1 rozkładówkę.
  • DESIGN CONSTRAINTS - Czy program ma używać rozkładówek, które przechodzą przez środek albumu (na załamaniu papieru)

4. Jeśli projekt jest gotowy - kliknij przycisk eksportu (prawy góry róg) i pobierz rozkładówki na twój dysk.

5. Sprawdź projekt dokładnie na 100% powiększeniu czy nie ma w nim żadnych błędów. 

6. Zaloguj się do naszego sklepu i wybierz produkt.

7. Wyślij pobrane i sprawdzone rozkładówki przez pomarańczowy przycisk PRZEŚLIJ PLIKI

8. Złóż zamówienie :) Proste!  ZAPROJEKTUJ PIĘKNY ALBUM!


Uwaga! Designer jest dostępny za darmo tylko jeśli wejdziesz do niego z tego przycisku (czyli przez snapalbums.albumworks.co)! Wchodząc bezpośrednio przez albumworks.co wejdziesz do wersji płatnej!

Regulamin

 1. Oprogramowanie Album Works jest dostępne dla wszystkich klientów Snap Albums ZA DARMO z nielimitowaną ilością projektów i do 3500 przesłanych zdjęć. My pokrywamy wszelkie koszty związane z opłatami za twoją licencję. 

2. Oprogramowanie Album Works może być użyte do tworzenia projektów, które będą wysłane do nas w celu wydrukowania przez Snap Albums lub do testów. Używanie naszej wersji Album Works aby zamawiać albumy u innych producentów jest naruszeniem umowy o korzystaniu z oprogramowania i anuluje 100% rabat na licencję. 

3. Oprogramowanie Album Works jest w wersji BETA. Oznacza to że nie gwarantujemy 100% braku błędów przy wysyłaniu zdjęć i eksporcie albumu. Twoim obowiązkiem jest dokładne sprawdzenie projektu przed wysłaniem go do Nas - zakładamy że projekt jest gotowy do druku. 

 

Promocja na albumy demonstracyjne!

Piękny projekt to jedno, druga sprawa to piękny album :) Dlatego wprowadzamy niesamowitą promocję na albumy pokazowe już od "pięciu dyszek". 

Sprawdź ofertę SUPER DEMO

 

Jeśli znalazłeś/aś błąd, skontaktuj się z supporem AlbumWorks https://www.albumworks.co/support/ 

Uwaga! Link z supportu do designera prowadzi do płatnej wersji - użyj przycisku poniżej, aby wejść do naszej darmoszki! ;) 

 

« Powrót do listy produktów