Różnice między Art Albumami a Albumami Deep Matt


Halo? Czy są tutaj miłośnicy matowych papierów? 

Jeśli tak, to z pewnością szczególną pozycją w naszej ofercie są dla Was Art Albumy, które cieszą się niemałym zainteresowaniem. Występują one w dwóch odsłonach: z gładkim matowym papierze o jakości muzealnej oraz w wersji z dartymi kartami na bawełnianym papierze.

 

Jednak to nie koniec naszych możliwości! Właśnie wprowadziliśmy nowe albumy do naszej oferty na ciemniowym papierze Deep Matt i chcemy wyjaśnić, czym różnią się od naszych Art Albumów.


Na początku przypomnijmy za co klienci kochają nasze Art Albumy i jakie są ich cechy szczególne:


Wyjątkowa Technologia Druku:

Druk atramentowy 12-kolorowy: Art Albumy wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia większą przestrzeń kolorystyczną. Barwy są bardziej żywe i realistyczne, a przejścia tonalne gładkie. Więcej szczegółów w czerniach dodaje fotografiom głębi i szczegółowości.


Luksusowy Rodzaj Papieru:

Niepowlekany papier: to właśnie ten papier nadaje albumom artystyczny wygląd i wyjątkowy charakter. Jest bardzo przyjemny w dotyku, ale wymaga ostrożności, ponieważ nie jest odporny na zarysowania i zabrudzenia. Przy projektowaniu należy pamiętać aby obszar zadruku był taki sam po obu stronach rozkładówki - to pozwoli uniknąć odbijania się druku na niezadrukowanych obszarach papieru.


Produkt Premium:

Inwestycja w jakość: wyższa cena Art Albumów wynika z kosztownej technologii druku atramentowego i unikalnego papieru. To produkt premium dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości i najlepszego odwzorowania kolorów.Albumy Deep Matt 

Technologia Druku:

Naświetlanie na papierze fotograficznym: Albumy Deep Matt wykorzystują tę samą technologię, co nasze Snap Albumy i odbitki. Zapewnia to wysoką jakość wydruku i pewność, że przetrwa on długie lata. 

Matowy papier z charakterem:

Papier jest zabezpieczony matową folią, co zwiększa odporność na zarysowania i zabrudzenia. Dzięki powlekaniu, nie musimy zwracać uwagę na obszar zadruku na poszczególnych stronach - wydruk z pewnością się nie odbije na białych przestrzeniach na rozkładówce.

Kolory na Deep Matt’cie są subtelnie przygaszone, co nadaje zdjęciom elegancki i ponadczasowy wygląd.


Świetna jakość w dobrej cenie: Albumy Deep Matt są bardziej przystępne cenowo, oferując wysoką jakość i wyjątkowy klimat matowego wykończenia.


Podsumowanie

Wybór między Art Albumami a Albumami Deep Matt zależy od Twoich indywidualnych preferencji:


Art Albumy: Idealne dla tych, którzy cenią szeroką przestrzeń kolorystyczną, artystyczny wygląd i unikalny charakter papieru. Są produktem premium, oferującym najwyższą jakość druku atramentowego.

Albumy Deep Matt: Doskonałe dla tych, którzy szukają matowej elegancji i przystępnej ceny. Dzięki foliowej powłoce zdjęcia zyskują subtelnie przygaszony kolor i ponadczasowy wygląd.


Jakie albumy wybierzesz dla swoich klientów?

Mamy nadzieję, że to wyjaśnienie pomoże Ci podjąć decyzję. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby pomóc!


Pozdrawiamy,

Zespół Snap Albums